Opencart Sanal Pos Modülü

  • Opencart Sanal Pos Modülü

Payu, iyzico, ipara, garanti, iş bankası, akbank, finansbank, yapıkredi, teb bankası, ziraat bankası, vakıf bank gibi tüm  bankaların opencart sanal pos modül ihtiyacını karşılıyoruz.

Yıllık ücret ödemeden tek seferde tüm bankalara sahip olun!.

Cari Ödeme

Müşterilerinizden ödeme sayfasında zaman kaybettirmeden cari ödeme sayfasından istedikleri tutarın ödemesini yaptırabilirsiniz.

Raporlama

Gelişmiş raporlama seçeneği ile müşterilerinizin başarılı ve başarısız sipariş detaylarını görebilir ve kaybedilecek bir müşteriyi tekrar kazandırabilirsiniz.

Kart Tanıma ( ! )

Kredi Kartı numarası hanesine girilen ilk altı hane müşteri kartını sorgulayarak güvenlik testine tabi tutar bu işlem saliseler içerisinde gerçekleşir. Bipos opencart üzerinde ilk kart tanıma sistemini hayata geçirmiştir.

Modern Banka Seçimi

Kredi Kart tanıma sistemi ile müşteri kartının hangi bankaya ve karttipi(bonus,world...) ailesine ait olduğunu tespit ederek o bankaya ait taksit seçeneklerini ekrana döker.

Responsive

Tüm cihazlar  ve tarayıcılar ile uyumludur. Tablet/Mobil/pc..

Çoklu Banka Kullanımı

Payu iyzico ipara turkpos ve bankaları aynı anda kullanabilme imkanı.


Geçmişte uzun süre ücretsiz olarak verdiğimiz webpos sanal pos hizmetini yakın bir zamanda tekrar başlatmayı planlıyoruz.

Profesyonel Opencart kredi kartı modülümüze yakın özellikleri bulunacak fakat kısıtlamaları bulunacaktır.

2011 Yılından beri verdiğimiz sanalpos hizmetimizi alnımızın akı ile sürdürmekteyiz çok güçlü referanslarımız ile sektörde herzaman ilkleri başardık. İlk Kart animasyonu sistemini, Kart tanıma sistemine bağlı olarak oto banka seçimi gibi bir çok yeniliği siz değerli müşterilerimiz ile paylaştık. Sektöre yön veren bir firma olmanın gururu içindeyiz ve döviz kurlarının uçuk şekilde yükselme sebebi ile fiyatımızı 200 usd yerine 100 usd ye düşürdük.


Binlerce müşterimiz arasında elbette anlaşamadıklarımız olmuştur ama bu rakam bir elin 5 parmağını geçmedi.

Sorunsuz bir destek ile hızlı çözüm üreterek müşteri memnuniyetini en üstte tutmayı hedefledik. Siz müşterilerimizde güzel yorumlarınız ile bizleri onurlandırdınız.Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Fiyat
$200,00 - $100,00

Derece

Uyumluluk
2.0.0.0, 2.0.1.0, 2.0.1.1, 2.0.2.0, 2.0.3.1, 2.1.0.1, 2.1.0.2, 2.2.0.0, 2.3.0.0, 2.3.0.1, 2.3.0.2, 3.X.X

Güncelleme
24/09/2019

Version
v.3.1

868 adet satıldı
1302 defa indirildi